niedziela, 22 kwietnia 2012

Rozdział 13Śnił mi się piękny sen. Byłam z Mike'm i rodzicami na morzem, słońce, ciepły piasek, szliśmy razem za rękę do wody, kiedy usłyszałam śmiechy co wybiło mnie ze snu. Otworzyłam oczy i ujrzałam pięciu chłopaków stojących nade mną. Usiadłam jak poparzona, w pół wyprostowana, spojrzałam pytająco na chłopaków i ściągnęłam z siebie koc.
- Co wy tu robicie, tak wcześnie? – zapytałam spoglądając na godzinę w mojej komórce.
- Wcześnie? Jest przecież 9 – odpowiedział z uśmiechem Harry.
- Mniejsza z tym, to co wy tu robicie? – ponownie zadałam pytanie.
- Wczoraj bardzo padało i na dodatek była burza, nie było warunków na powrót do Londynu – powiedział Liam.
- A ja zaproponowałem im nocleg u nas - dokończył brat.
- W porządku, a teraz w podzięce zrobi mi ktoś śniadanie? -zapytałam uśmiechając się.
- Ja Ci zrobię – krzyknął Harry, natychmiast się podniósł i pobiegł do kuchni. W tym czasie udałam się do mojego pokoju, wyciągnęłam ciuchy z szafy i poszłam do łazienki. Napuściłam sobie wody do wanny i spojrzałam w lustro. Włosy miałam posklejane od wczorajszego deszczu, a na policzkach został lekki ślad rozmazanego tuszu do rzęs. Ściągnęłam z siebie dresy i weszłam do ciepłej wody z pianą, wygodnie wyłożyłam się w wannie i błądziłam myślami. Rozmyślałam o wczorajszym wieczorze. O tym gdzie podziewa się Naill z Doris i wielu innych rzeczach. Po 20 minutach relaksu wyszłam z wanny. Owinęłam się ręcznikiem, na suche już ciało nałożyłam trochę balsamu truskawkowego, a mokre włosy rozczesałam i trochę podsuszyłam. Ubrałam się w krótkie szorty, białą bluzkę na ramiączkach, do tego białe trampki. Wyszłam z łazienki i powolnym krokiem zmierzyłam do kuchni. Już na schodach poczułam piękny zapach unoszący się w powietrzu .Z uśmiechem na twarzy weszłam do kuchni gdzie znajdowali się wszyscy oprócz Niall'a.
- Ładnie pachnie – powiedziałam na widok mojego śniadania.
- Jeszcze lepiej smakuje, uwierz – powiedział Zayn zajadając się swoją porcją.
Na kułam na widelec makaron i włożyłam go do ust, makaron rozpłynął mi się w ustach, sos był idealnie doprawiony.
- Niall chodź na śniadanie – zawołał Mike, a po chwili w kuchni zjawił się blondyn z miną jakby go z krzyża ściągnęli. Zdziwiło mnie to, że Horan jednak jest tutaj. Usiadł za stołem i wziął się za jedzenie, nawet na mnie nie spojrzał i nie odezwał się do mnie. Resztę śniadania dokończyłam w ciszy. Wstałam od stołu włożyłam brudny talerz do zmywarki, nalałam sobie soku do szklanki a następnie wróciłam na miejsce. Patrzałam na blondyna, tak jakbym chciała wyczytać odpowiedź z jego twarzy.
- Wy macie basen, a ja o tym nic nie wiedziałem? – oburzony Harry stanął w progu wyjścia na ogród.
- A no mamy, może pójdziemy się trochę pomoczyć? – zaproponował mój brat.
- Było by fajnie, ale ja nie mam żadnych spodenek – odpowiedział Louis.
- Spokojnie ostatnio byłem na zakupach nie wiedziałem jakie kupić spodenki więc wziąłem 5 par – wyszczerzył się Mike.
Wszyscy oprócz mnie i Niall'a poszli na górę za moim bratem. Teram miałam okazję wyciągnąć z blondyna o co mu chodzi.
- Niall możemy pogadać? – zapytałam przysuwając się do niego.
- Jeśli musisz – odpowiedział obojętnie.
- Czemu jesteś dla mnie taki? – powiedziałam prosto z mostu.
- Ale jaki? – po raz pierwszy na mnie spojrzał. Miał puste oczy. Bez żadnego wyrazu. Po prostu puste.
- Nie miły, arogancki, obojętny – zaczęłam wymieniać.
- Wcale taki nie jestem - burknął i wstał od stołu, uznałam to za skończoną rozmowę.
W złymhumorze poszłam do mojego pokoju, wzięłam książkę do czytania i z powrotem poszłam na dół. Wyszłam na ogród, a w wodzie już szalała 5 chłopaków z wyjątkiem Niall'a, właśnie gdzie on się teraz podział? – pomyślałam. Ściągnęłam buty i na boso po miękkiej, zielonej trawce skierowałam się do leżaka, który mieścił się w cieniu. Położyłam się na nim i zaczęłam czytać, dałam się ponieść lekturze którą musiałam przerwać gdy usłyszałam damskie krzyki. Uniosłam głowę nad książkę i ujrzałam tą przeklętą dziewczynę - Doris. Była ona w bikini i siedziała na barana u Niall'a. Nie miałam ochoty patrzeć na ten widok więc wstałam z leżaka i skierowałam się ku wejściu do środka domu, kiedy byłam przy drzwiach usłyszałam za sobą wołanie.
- Annabel! Chodź do nas! – zawołał Liam.
- Nie mam ocho.. Albo dajcie mi chwilkę – odpowiedziałam szybko i pobiegłam do mojego pokoju. Zaczęłam przewracać szafę w poszukiwaniu stroju kąpielowego, kiedy go znalazłam mój pokój wyglądał jak po bitwie. Szybko ogarnęłam bałagan i poszłam się przebrać. Mój strój okazał się bikini, przejrzałam się w lustrze i musiałam stwierdzić że nie wyglądałam źle. Przewiesiłam przez ramię biały ręcznik i zeszłam na dół do ogrodu. Podeszłam do basenu i usiadłam nad brzegiem.
- Co ty tu robisz? – usłyszałam nad sobą głos, uniosłam głowę i ujrzałam Doris. Wstałam.
-Tak się składa, że to mój dom, a Mike to mój brat – odpowiedziałam sucho krzyżując ręce. Doris zaczęła mierzyć mnie wzrokiem, a następnie wskoczyła do wody chlapiąc mnie przy tym wodą. Powoli weszłam do zimnej wody i po chwili ktoś wziął mnie na ręce, a potem razem ze mną zszedł na dno, kiedy się wynurzyłam zaczęłam kaszleć, bo woda wdarła mi się do nosa.
- Louis – powiedziałam do chłopaka klepiąc go w ramię.
- No co? – zaśmiał się, a po chwili dołączyłam do niego.
Jeszcze chwilę szalałam w wodzie, a potem poszłam na leżak opalać się i stamtąd oglądałam całą zabawę znajomych.
- Chodź do zdjęcia – usłyszałam wołanie w moją stronę, nie chętnie wstałam i poszłam do całego towarzystwa. Na ogrodowym stole stał aparat, Louis ustawił samowyzwalacz, a potem szybko podbiegł się ustawić. Stałam między Zaynem a Doris, uśmiechnęłam się i zdjęcie zostało zrobione. Wszyscy rzucili się na aparat, najpierw miał go Louis, Harry, Niall i Doris a potem dopiero ja spojrzałam na zdjęcie i porównałam siebie z brunetką. Miała ona ode mnie większe piersi, ale za to ja miałam długie chude nogi i idealną sylwetkę której ona mogła mi tylko pozazdrościć. Podałam aparat dalej, a potem poszłam do domu, bo od słońca zaczęła mnie boleć głowa. Weszłam do środka i skierowałam się do swojego pokoju. Otworzyłam szafę i wyciągnęłam z niej zwiewną sukienkę w kwiatki i do tego rzymianki. Usłyszałam pukanie do moich drzwi.
- Proszę – zawołałam.
- Annabel, mogłabyś pożyczyć coś Doris na przebranie? – zapytał się mój brat, a w progu stała niezadowolona dziewczyna
- Okay, chodź – powiedziałam do dziewczyny.
- Wybierz sobie coś, a ja idę na chwilę do łazienki – powiedziałam, i jak powiedziałam tak zrobiłam. Przemyłam twarz zimną wodą, na ciało nałożyłam nawilżający balsam, włosy rozczesałam i na koniec ubrałam się w wyciągniętą przez siebie sukienkę. Wróciłam do pokoju i zastałam tam Doris ubraną już w moją błękitną sukienkę. Uśmiechnęłam się do niej oschle a potem obie skierowałyśmy się do chłopaków na dół.
Siedzieli oni w kuchni i pili zimną lemoniadę z lodówki. Usiadłam na blacie kuchennym i bawiłam się moim pierścionkiem na palcu. W pewnym momencie uniosłam wzrok i zobaczyłam jak Doris wkłada Niall'owi do ust truskawki leżące na stole. W środku cała się zagotowałam. Wyszłam na zewnątrz i spoglądałam na powoli zachodzące słońce.
- Co tak sama jesteś? – zapytał chłopak za mną,odwróciłam się do niego i spojrzałam na niego zaszklonymi oczami, a po chwili na moim policzku pojawił się strumień słonych łez. Chłopak podszedł do mnie i mocno mnie przytulił.
- Dzięki – odpowiedziałam wycierając mokre policzki. Przecież miałam nigdy więcej nie płakać.
- W porządku, wiem, że chyba nie masz tu koleżanek i nie masz komu się wyżalić, ale pamiętaj... Ja i reszta chłopaków zawsze Cię wysłuchamy i jest jeszcze Doris, na pewno się zaprzyjaźnicie na dodatek ona tu mieszka.
- Liam, dzięki, ale ten płacz był wywołany przez nią - odpowiedziałam bezradnie.
-Ale dlaczego? – zapytał kompletnie nie domyślając się o co chodzi.
- To długa historia, a ja bym się trochę dziwnie czuła zwierzając się chłopakowi – odpowiedziałam.
- No przecież jesteśmy przyjaciółmi - zachęcił mnie. Po chwili namysłu pociągnęłam go za rękę i poszliśmy usiąść na ławkę obok grilla.
- Nie wiem od czego zacząć – powiedziałam.
- Najlepiej od początku – uśmiechnął się do mnie.
- No więc... – miałam opowiedzieć mu całą historię ale przyszedł do nas mój brat. Wróciłam do środka i udałam się schodami do mojego pokoju. Otworzyłam drzwi i ujrzałam stojącego przy moim biurku Niall'a czytając jakiś zeszyt. Podbiegłam do niego i wyrwałam moje zapiski.
- Kto Ci pozwolił tu wejść? – podniosłam głos.
-Twoim marzeniem jest skoczyć ze spadochronu, w przyszłym roku mieć średnią 6.0 ,nauczyć się grać na gitarze i mieć wystawę swoich prac w galerii? – zapytał ignorując wcześniejsze moje pytanie.
- Może... - odpowiedziałam oschle i schowałam zeszyt do jednej z półek. Następnie wskazałam chłopakowi drzwi. - I pamiętaj żebym Cię już nie widziała w tym domu. – Dopowiedziałam i wypchnęłam go z pokoju, ponieważ bardzo powoli stamtąd wychodził. Zamknęłam się w swoim pokoju położyłam się na łóżku i zaczęłam płakać, nie wiem czy to z zaistniałej sytuacji, czy z tego że jestem zmęczona. Doszłam do wniosku, że nienawidzę go równie mocno jak kocham. Około drugiej w nocy, po przepłakaniu kilku godzin w końcu zasnęłam. Pełna nadziei, że może niedługo uda mi się wrócić do kraju mojej mamy. Odciąć się od tej krótkiej części życia która dzieje się tutaj. Nawet jeśli mam żałować stracenia kontaktu z pozostałymi chłopakami z 1D.

_______________________________________
Dzień dobry kochani .
Jak wam mija weekend ? Podoba się 13 rozdział ?
Następny odcinek będzie z perspektywy "Doris" lub "Niall'a" .
Nie mam pojęcia co jeszcze napisać więc żegnam was . blogerka

Ps. Zapomniałabym jeszcze dziś wieczorem pojawi się ankieta odnośnie konkursu , wybierzecie formę konkursu .
Wyłączyłam przy komentarzach kody z obrazków , a więc możecie spokojnie komentować <3

54 komentarze:

 1. O boże, boże, boże.... TO JEST CUDOWNE ♥
  Kocham cię po prostu ♥♥♥. Dodaj jak najszybciej nowy :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja to kochammm < 33 Jak mija weekend ? Nijak :c Jutro znowu do tej cholernej budy..No ale nie bede cie zadreczała moimi problemami ! Rozdział zajebisty . Wpadniesz do mnie ?

  OdpowiedzUsuń
 3. głupi Niall.. już mnie wkurza.. niech oni się pogodzą!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. ZAJEBIŚCIE. te opowiadanie jest o wiele lepsze od twojego pierwszego. napisz z perspektywy Niall'a. Ta Doris to totalna debilka. Niall jest mam nadzieje chwilowo zaślepiony. On i Anabell muszą byc razem. Czekam na next'a.. dodaj szybciutko.;DD

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem czy się opłaca żebym co rozdział pisała że rozdział jest super boski i w ogóle a w sumie to tylko kilka minut dodanie takiego0 komentarza.
  No więc znowu piszę rozdział był mega tylko troszkę krótki jak dla mnie.

  zapraszam do mnie:
  http://youreyesareaninspirationforme.blogspot.com/
  http://wanna-feel-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny, czekam na nastepny ! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny, twoje opowiadania są cudowne :)
  Ciekawa jestem dla czego Niall tak dziwnie się zachowuje w stosunku do Annabel.
  Pisz szybko nowy rozdział, bo zżera mnie ciekawość xD
  + zapraszam do siebie dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że się spodoba :)
  http://newlife-1direction-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny twoje opowiadania są cudowne. :)
  Ciekawa jestem dla czego Niall tak dziwnie się zachowuje w stosunku do Annabel.
  Pisz szybko nowy, bo zżera mnie ciekawość. xD
  + zapraszam do siebie, dopiero zaczynam ale mam nadzieję, że ci się spodoba xD
  http://newlife-1direction-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Rozdział świetny jak zawsze ;) To opowiadanie jest takie inne, pełne komplikacji, które nie rozwiązują się od razu, niejasności... bardzo mi się podoba ^.^ Już nie mogę się doczekać następnego ;) Co do weekendu to ciężko, bo za 2 dni egzaminy. Na całe szczęście jest Twój blog, który jest idealną odskocznią ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. życzę powodzenia na teście . Ja piszę dopiero za rok :)

   Usuń
 10. Aaa super uwielbiam to opow niech Anabell bedzie z Harrym. Zapraszam do siebie kinoa

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajny rozdział :D Nie mogę się doczekać następnego. Jeśli masz czas i chęci to zapraszam do mnie. :]

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda, że Niall tak rani Annabel. Rozdział super :). Zapraszam do mojego opowiadania o One Direction : http://storyoffaless.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. rany.. strasznie wkurzająca ta Doris..!!
  Super rozdział..:)
  Ciekawe czego szukał Niall w pokoju Anabell..
  :)

  OdpowiedzUsuń
 14. o nie ... prosze tylko nie z ich perspektywy ... a ten rozdział świetny

  OdpowiedzUsuń
 15. super rozdział daj znać kiedy kolejny zapraszam do mnie http://onedirectionhistorie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetnie napisałaś ten rozdział;*Czekam na kolejne

  OdpowiedzUsuń
 17. siema, świetny rozdział <3
  http://ourdreams-teamgirl.blogspot.com/2012/04/jeden.html zapraszam do mnie. 1 rozdział <33

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo, Bardzo, Bardzo, Bardzo, Bardzo x milion fajne. Czekam na następny rozdział i wyjaśnienie dlaczego Naill taki jest dla Anabell.

  OdpowiedzUsuń
 19. Łoł, ostro się zaczyna robić. Niech jeszcze przez kilka rozdziałów sie kółcą i wgl a potem niech się pogodzą. Kocham Twój blog tak samo jak poprzedni. K <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak zwykle cudowny rozdział! Podziwiam Anabell że jeszcze się na Nialla porządnie nie wydarła ;) DLACZEGO ON SIĘ TAK ZACHOWUJE?!
  Ona teraz powinna znaleźć kogos żeby wzbudzić w blondynie zazdrość ;***

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetny rozdział ; )

  OdpowiedzUsuń
 22. Super :*
  Zapraszam też na mojego bloga i też z opowiadaniami o 1D ;D http://pamietnikdirectionerki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. ja bym chciała żeby Annabel była z Niall'em :D już sie nie moge doczekać następnego rozdziału :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Przepiękna treść dobre rozwinięcie akcji.Chociaż nie piszesz tak jak tam to każde słowo wsiąkam jak gąbka.Proszę wejdź na mój blog
  http://one-dierection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Kiedy nn <333333
  zaraz padne dodaj go szybko kocham twojego bloga <333

  OdpowiedzUsuń
 26. Jak zawsze świetny rozdział :) ♥ mam nadzieje że Niall i Anabel się pogodzą ^^ Nie moge doczekac sie nn ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Kocham Twoje opowiadania ^^ Zapraszam do mnie http://loveharryandkate.blogspot.com/ . Nikt nie czyta mojego opowiadania o 1D :c Chociaż staram się jak mogę i myślę,że nawet mi wychodzi :c Zapraszam <3 Poczytaj,skomentuj i dodaj się do obserwatorów proooszę ♥ Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 28. http://one-dierection.blogspot.com/ wejdź na mnie
  super piszesz mam nadzieje że z Anabell i Niallem się wszystko ułoży

  OdpowiedzUsuń
 29. niall i annabell muszą być razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. Powiem CI, że naprawdę jeżeli chodzi o ten blog to pobiłaś tamten już bardzo dawno. Opisujesz wszystko szczegółowo. Oddajesz te emocje bohaterów normalnie cud, miód i orzeszki. Szkoda tylko, że piszesz co raz krótsze rozdziały bo jednego na drugi robisz się co raz lepsza. Jak to się mówi trening czyni mistrza. Dlatego życzę weny w celu pisania dłuższych rozdziałów - ciekawie się czyta, miłe dla oka no i muszę przyznać jestem w ogóle po wrażeniem, że Ci się chce pisać tego bloga. Pomijając fakt, że mam egzaminy to zawsze chętnie tu spoglądam ;) Czekam na kolejny rozdział - oby pojawił się jak najszybciej <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Świetne jest ;)
  Mam nadzieję, że ta Doris zniknie . ;)
  Świetne pomysły masz :d
  Zapraszam na mojego bloga xxxpokreconaonedirection.e-blogi.pl

  OdpowiedzUsuń
 32. Niech następny będzie z perspektywy Nialla :)
  Świetny rozdział.
  Czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 33. Niech następny będzie z perspektywy Nialla :)
  Świetny rozdział.
  Czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 34. Z Niall'em szkoda, ale nie mogłoby być idealnie, zbyt nudno by było! Masz talent, podziwiam cię, pisz częściej!!!! Kocham twój blog! <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Super piszesz.Fajnie jakby Anebell pozna jakąś koleżankę.Mogę podsunąć Ci mały pomysł niech Anabell zakocha się na przykład w Louisie,a Niall będzie myślał,że ona chce wzbudzić w nim zazdrość.Okaże się ,że Anabell naprawdę kocha Lou.Niall zerwie z Doris i będzie chciał być z Anabell.Lecz ona będzie dla niego taka jak on dla niej.I tyle.Wejdź na mojego bloga i skomentuj,może byś mogła podsunąć mi jak twój blog stał się tak popularny,móże byś mi pomogła.Tu zostawiam Ci link.Nie następny rozdział będzie z perspektywy Doris.
  Link: http://one-dierection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Piszesz super i wyjątkowa.Napisałaś pod rozdziałem,że jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to niech napiszę.Ja mam jeden malutki pomysł.Skoro w Annabell złość się gotuje w sercu jak widzi Doris z Niallem,to niech udaje ,że się zakochała w Louisie np.Nialla nie będzie to obchodzić.Anabell zacznie chodzić z Lou.Niall będzie myślał,że to podstęp,lecz Anabell zakocha się naprawdę.Louis się dowie ,że chodziła z nim aby wzbudzić zazdrość Nialla i z nią zerwie....Niech następny rozdział będzie z perspektywy Doris.Ja też prowadzę bloga ale nie jest tak popularny jak twój,może byś mi pomogła.Tu zostawiam Ci link.
  http://one-dierection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Piszesz wyśmienicie.Napisz na mój e-meil wera0609@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 38. Kiedy kolejny rozdział??:)

  OdpowiedzUsuń
 39. Wspaniały ^^ Dobrze, że Anna, nie jest z Harrym/ Zaynem... Na praktycznie każdym blogu ( a jest ich sporo) czytam o tym, jak cudowną są parą *** i Harry, albo jak do siebie pasują *** i Zayn :) Ty jesteś oryginalna :* Świetnie piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Kiedy nastepny rozdział ?? ; >

  OdpowiedzUsuń
 41. Kiedy kolejny rozdział :D Nie moge sie doczekac
  Szkoda ze nie podałas zadnego kontaktu do Ciebie...

  OdpowiedzUsuń
 42. fantastyczne ; * czekam na nowy ; ]

  OdpowiedzUsuń
 43. Mamo,Gabi.
  Kiedy następny.ciekawość mnie zżera,wchodzę wchodzę i co? i nic.
  Czekam i czekam.
  Ale wiem,że będzie warto ty masz świetne pomysły.
  Ciekawe kiedy będzie konkursik.
  Dodaj komentarz na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń
 44. Córeczko Verson , rozdział pojawi się możliwe dziś ,a jeśli nie uda mi się go wstawić to pojawi się jutro z samego rana :)

  OdpowiedzUsuń
 45. NIech oni się pogodzą a nie .! a nie !!
  KOCHAM TEGO BLOGA : !
  Zachecam do czytania mojego bloga i komentowania :
  http://my-world-one-direction.blogspot.com/


  Ps . Polecila bys mi bloga ?

  OdpowiedzUsuń
 46. Oczywiście , link twojego bloga dam w 14 rozdziale w notce :)

  OdpowiedzUsuń
 47. czy dzisiaj będzie nowy rozdział ? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę że tak , wciąż czekam na odesłanie poprawionego 14 rozdziału :)

   Usuń
  2. mam nadzieję, czekam i czekam i już się doczekać nie mogę C:

   Usuń
 48. Świetny < 3 Jestem wielką fanką Twojego bloga ;* Zapraszam do mnie http://harrylovemagda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń